ПРОКАТ ДИТЯЧИХ ІГРАШОК І ТОВАРІВ В КИЄВІ

Ми знаємо, що люблять ваші діти

KINDER PROKAT - ШИРОКИЙ ВИБІР ДИТЯЧИХ ТОВАРОВ ТА ІГРАШОК В ОРЕНДУ В КИЄВІ

Іграшки (1)

Автокрісла (10)

Ваги (3)

Коляски (1)

Хіти прокату

Kinder Prokat – 7 років даруємо дітям радість

Зручно для батьків

Використовуйте необхідні речі в потрібний час. Навіть якщо ви тимчасово в Києві.

Економія сімейного бюджету

Вам не потрібно купувати речі, якими ви будете користуватись короткий термін. Краще орендувати

Вибір необхідного вам терміну

Наша компанія надає зручну систему умов строків оренди. Чим довший термін-тим менша ціна.

Товари для будь-якого віку

У нашому центрі прокату ви знайдете широкий асортимент товарів для будь-якого віку і на будь-який смак.

Гарантія чистоти

Наша продукція проходить ТРИ етапи очищення.

1. Кварцування

2. Очищення паром

3. Очищення антибактеріальним засобом

Зручні способи доставки та оплати

Ви можете забрати товар або самостійно, або ми доставимо його на вашу адресу. Ми приймаємо готівкові та безготівкові платежі.

Оренда дитячих товарів для небайдужих батьків

Поява в будинку малюка приносить не тільки щастя в будинку, але і значні витрати для дорослих. Кожен з нас знає, що вартість товарів для дітей не маленька, тому Kinder Prokat пропонує новоспеченим батьки заощадити на покупці різних товарів для розвитку і догляду за новонародженою дитиною. Ми пропонуємо вам оренду дитячих товарів в Києві на вигідних умовах! Чому варто користуватися послугою? Все досить просто, з запропонованого асортименту ви будете підбирати саме те, що підходить для вашої дитини в цей період розвитку, а потім повертати назад. На цій основі можна зробити висновок, що оренда дитячого товару в Києві вигідна, адже:

 • Швидко. Вам не потрібно нікуди йти, щоб вибрати необхідний товар. Ви просто вибираєте ваш варіант з каталогу і забираєте його в точці видачі. Ті, хто не може або не хочуть їхати кудись, можуть замовити доставку додому.
 • Зручний. Як ви думаєте, скільки ваша дитина буде спати в манежі або радіти новими гойдалками? Це вірно, поки він не виросте, а потім що? Всі ці предмети залишаться у вашій квартирі і займе багато місця: на полицях, в шафах, нішах та інших місцях. Але вартість товару не маленька! Оренда дитячих товарів не тільки вигідніше, але і допоможе урізноманітнити дозвілля малюка. Крім того, висока вартість гарного манежу або розвиваючі іграшки взагалі перешкоджають бажання купити їх, але тепер ви можете дозволити собі все відразу. Дитячі товари на прокат доступні кожному.
 • Вигідно. Ми встановили відповідну цінову політику на всі товари, так що кожна дитина буде зростати щасливим і розумним.

Більшість батьків, які хоча б раз користувалися сервісом, стали постійними клієнтами компанії. Прогляньте каталог, ви обов’язково виберете необхідну іграшку для своєї дитини і оціните переваги оренди дитячих товарів.

Які дитячі товари доступні для прокату в Києві?

Добрішим Prokat забезпечує оренду дитячих продуктів, які користуються попитом серед батьків. Такі іграшки для малюків можуть бути як розвиваючись, так і звичайними. Таким чином, каталог представлений наступними продуктами:

 • Електронні ваги
 • Автомобільних сидінь;
 • Колясками
 • Крісла для годування;
 • іграшки, мобайли;
 • Крісла-гойдалки, гойдалки;
 • молоковідсмоктувачі, пляшкових нагрівачів, блендери та інших пристроїв подачі;
 • Розробка матів для самих маленьких;
 • дитячі ходунки, стрибунці, манежі;
 • корисні продукти для мам.

Як вигідно орендувати дитячі товари?

Дитячі товари для прокату доступні кожному після заздалегідь і укладення договору оренди. Сума внеску залежить від обраної моделі, а оплата здійснюється після отримання товару. Вартість оренди розраховується від заздалегідь, а різниця повертається клієнту в момент повернення виробу…

Ви можете отримати дитячі товари в оренду в пункті видачі, або якщо ви хочете, ви можете організувати доставку кур’єрів до Києва заздалегідь. Якщо ваша дитина любила іграшку так багато, ви можете продовжити термін лізингу, але для цього ви будете звертатися до нас за два дні до закінчення терміну. Далі потрібно заплатити за новий період часу. Зовнішній вигляд і функціональність виробу повинні відповідати так само, як при отриманні виробу, з огляду на природний знос.

Добрішими Prokat є кращим вибором для дбайливих і економних пар! У нас найкращі ціни на прокат дитячих товарів в місті Києві – просто зателефонуйте та переконайтеся!

Відгуки клієнтів

 

Кошик

Закрити

Авторизуватись

Закрити

Scroll To Top