Дитячі товари видаються напрокат за фактом складання Договору оренди та оплати авансового внеску, розмір якого залежить від конкретної моделі товару і наявності постійної реєстрації в Києві. Основним документом, необхідним для укладення договору, є паспорт .

Якщо у Вас немає київської прописки – це не проблема, сума авансового платежу обговорюється з клієнтом індивідуально, але на вартість прокату це не впливає!

Оплата здійснюється в момент доставки товару чи в офісі при отриманні товару.

З Авансового внеску буде вираховуватися вартість оренди по факту використання товару. В момент повернення товару ми повертаємо Вам гроші, що залишилися!

ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

При отриманні товару Клієнт разом з менеджером повинен перевірити:

  • відповідність фактично отриманих товарів та їх комплектації згідно з актом прийому передачі
  • зовнішній вигляд і працездатність (всіх) товарів;

ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ

У разі, коли Клієнт бажає продовжити договір орнди, він повинен не менше ніж за 2 дні до закінчення терміну дії договору повідомити менеджера про свій намір повернути товар та сплатити вартість оренди на бажаний термін.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Клієнт зобов’язаний повернути взятий напрокат товар у тому ж стані, в якому він його отримав в момент видачі з урахуванням природного зносу. Якщо Ви хочете повернути товар, повідомте нам за 2 дні до бажаної дати, зателефонувавши по телефону.
Ви можете повернути товар в офіс або викликати нашого кур’єра.

Оплата за вивезення речей кур’єром проводиться окремо, за фактом (здійснення) вивезення.

У разі появи у товару дефектів, що виникли в процесі експлуатації товару Клієнтом, останній оплачує штраф, що йде на відновлення товару.